Reference laktační poradkyně


pomoc při kojení

Dobrý deň Jitko,
chcela som sa Vám len po dlhšej dobe ozvať, aby som Vám aj s odstupom času poďakovala za pomoc s kojením. Som nesmierne vďačná, že som sa k Vám dostala a vďaka Vašej pomoci a podpory sa mi podarilo Hanku kojiť :) Pred 2 týždňami mala "horšie obdobie" - týždeň plný plaču a bez denného spánku.. a jediné čo ju ukludňovalo bolo prisatie na prse, netuším, čo by som bez kojenia robila! Na Hanku to vždy zaberá. Dnes ju už kojím vo všetkých možných aj nemožných polohách, je to už "velkáč" a od prsa ju mám celkom problém dostať :D asi to bude celkom jedák v budúcnosti. Posielam Vám zopár fotiek našej malej, aby ste videli ako nám podrástla, už má 8týždňov a 5 450 gramov :)
Je naozaj skvelé, že robíte tak dôležitú a kvalitnú prácu!
Majte sa krásne,Zuzka S.

Dobrý den, paní Vávrovská,
ještě jednou moc děkujeme za dnešní dopolední setkání. Oběma nám to moc pomohlo a navíc to byl i příjemně strávený čas.
Hezký víkend Klára, Magda a Honza V. :-)

Dobrý den, tak bych vám chtěla moc poděkovat za čtvrtek za pomoc a rady. Poloha na tygříka je úspěšná a co se týká kojení, tak super. Moc, moc děkuju, jste úžasná. Určitě vás doporučím.
Petra

Dobry den pani Vavrovska,
chtela bych Vam jeste jednou touto cestou moc podekovat za navstevu, uzitecne rady, ktere jsme ihned aplikovali a jsme s Petinkem oba spokojeni a nadseni! Po kojeni krasne usina pres den v postylce, probouzi se spokojenejsi 😊 Nocni prebalovani jsme odbourali a je to bez problemu. Musim rict, ze teprve ted si zaciname spolecne souziti naprosto uzivat! ❤
Mejte pekny den, Zuzana

Dobrý den, Jituš, chtěla jsem Vám ještě jednou moc a moc poděkovat za Vaši návštěvu, psychickou podporu a rady k nezaplacení! S Viki to po Vaši návštěvě krásně zvládáme, jakoby jsme se spolu naučily "komunikovat" , je to moc hezký. Co se týče kojení tak papá hezky, vypije cca 100ml z jednoho prsa, druhé už ji nedávám. Jediné co nás trápí je to bříško, ale to opět dle rad masírujem, cvičíme nožičkama a máme krásnou vonnou odezvu :-) Jsem hrozně ráda, že jsem si Vás našla a zavolala Vám. Opravdu moc děkuju...... Přeji krásný a pohodový víkend.
S pozdravem Hanka a Viki

Konečně se mi dostalo štěstí a stala se matkou. Moc jsem se těšila na to až budu své dítě kojit a zajímal mě ten pocit spojení matky a dítěte. Vzhledem k tomu, že se chlapeček narodil o měsíc dřiv, neměl vyvinutý sací reflex. V porodnici se nepodařilo mě rozkojit. :-( Ale protože jsem nechtěla hodit flintu do žita, našla jsem si laktační poradkyni. Ta mi více než pomohla, jelikož jsem jako prvorodička absolutně nevěděla jak chytit prs a nakrmit jím své dítě. Přijela a hned mi ukázala, jak správně držet a přiložit dítě, aby se chytilo. Ukázala mi všechny fígle, jak dítě přiložit, aby odsálo tu kterou část prsu. Jak miminku ulevit od bolení bříška. V kterých polohách je mu dobře. Ale ze všeho nejvíce mi dodala psychickou podporu. Kojení jsem nevzdala a jsem přesvědčená, že je to to nejlepší co mohu svému dítěti dát do startu života.
Marcela K.

Předporodní kurz Reference Přednosti kojení pro dítě Přednosti kojení pro matku